4 nejlepší notebooky roku 2017


V dnešní době plné elektroniky je vše daleko snazší, objednáte si letenky, aniž byste museli přijít jezdit na letiště, do školy nemusíte chodit s těžkými učebnicemi, ale vystačíte si s tabletem, nebo můžete vydělávat peníze, zatímco sedíte v kavárně. Rád si krátím cesty vlakem sledováním seriálů, hraním her, nebo děláním něčeho produktivního, s notebookem po ruce se dá ušetřit vážně spoustu času, osobně mám čas například na napsání výborného článku cestou do Prahy a nemusím ztrácet čas doma.
přenosný počítač v kanceláři

Tak kdo jsou ti vítězové?

Acer Switch 5
Tento 2v1 notebook s dotykovým displayem je výborným počinem od společnosti Acer vhodný pro studenty tím, že kombinuje úlohu tabletu a zároveň notebooku, můžete tak psát poznámky z hodin a zároveň jednoduše vytvářet diagramy a kreslit struktury chemických sloučenin. Acer Switch 5 také disponuje velkou operační pamětí (8 GB RAM) a procesorem Intel core i7, což z něj dělá neuvěřitelnou mašinu, takže se vám nebude ani po dlouhém užívání kousat a taky si s ním užijí fanoušci videoher.

MacBook Air 13″
Pokud jste podnikatel, určitě se vyplatí zainvestovat do jablíčka, nejen, že je to systém stabilnější, ale také se vám po čase nezaseká a nezradí vás, jak tomu bývá u Windows. MacBook si lidé nekupují pro značku ale kvůli intuitivnosti systému, ale taky pro to, že jej nemusíte čistit a ztrácet tím čas – a peníze. Laptop má 8 GB RAM a procesor Intel core i5 a navíc MacBook určité programy zvládá daleko lépe, než PC.

Lenovo IdeaPad 710S Plus-13IKB Silver
Tento notebook skvěle uspokojí potřeby všech lidí, kteří jsou hodně na cestách, je to ultrabook, to znamená ultra lehký, ultra tenký a ultra výkonný.
radost z výhry
Microsoft Surface Pro 4 256GB i7 16GB
Nový počin od Microsoftu s názvem Surface Pro vytváří úžasné propojení hardwaru a softwaru, protože obojí vytvořil Microsoft a laptop je tak po technické stránce vyladěn do posledního detailu. Notebook rovněž disponuje velmi vysokou operační pamětí (16 GB RAM), nejnovějším procesorem od společnosti Intel a vysokou kapacitou SSD disku pro bleskové nastartování systému.