Darujte svému potomkovi kouzelný den

Ačkoliv se o dnešních dětech říká, že je zajímá pouze virtuální svět a technologie s ním spojené, není to tak docela pravda. V jedné záležitosti jsou děti stále stejné. Stále jsou zvědavé a každé tajemno je dovede doslova vtáhnout. Využijte tuto jejich krásnou vlastnost a připravte jim narozeninovou oslavu, na kterou opravdu nikdy nezapomenou. Zábava na oslavu narozenin https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin, která bude naprosto originální a jedinečná bude přesně tím pravým.

nápis - kouzelnické zaklínadlo

o Bude rozhodně dobré pozvat všechny kamarády a kamarádky vaší ratolesti.

o Čím větší dětské publikum bude, tím lépe.

A až se všichni hezky sejdou, tak přijde to hlavní. Tím bude kouzelník. Rozhodně ale nečekejte, že budou muset děti sedět s rukama za zády a ani nedutat. Kouzelnická show pro děti je založena na tom, aby se všichni bez výjimky dobře bavili. Což znamená děti i jejich rodiče.

· Celé odpoledne (nebo večer – záleží na dohodě) bude doslova interaktivní.

· Na době trvání se snadno dohodnete.
kouzelnická hůlka a klobouk

Třeba se v publiku skrývá budoucí kouzelník

Pravidelným průvodcem všech oslav v tomto stylu je dětský smích a nelíčená radost. Děti se mohou dokonce některá kouzla i naučit. Dětské prstíky jsou velice šikovné a kdo ví. Možná, že se v některém malém divákovi skrývá netušený potenciál.

§ Třeba právě ten váš potomek bude nástupcem některého slavného mága.

§ Nikdy nevíte, jaký svému dítěti poskytnete v pravou chvíli pravý impulz.

Oblíbená jsou zvířátka z balónků

Jednu část oslavy může vyplnit modelování zvířátek z balónků. Děti si mohou samy vyzkoušet například pejska, opičku, medvídka a další zvířátka. A kdo ví, třeba se kouzelník stane na vašich rodinných oslavách pravidelným hostem.

· Nekouzlí totiž jen pro děti, ale v podstatě pro každou příležitost.

· Ať už jsou to narozeninové párty pro dospělé anebo svatební hostina, kterou chtějí mít novomanželé v originálním a netradičním duchu.