Escape game Hradec Králové

Plánujete nějaké dobrodružství s kamarády nebo s rodinou? Pokud je tohle to, co hledáte, tak u nás jistě najdete to pravé ořechové, protože escape game Hradec Králové Vám jistě dají přesně to, co potřebujete. Zarezervujte si termín dopředu a my Vám garantujeme, že to bude stát zato. Pro ty, kdo tohle nezná, a nevíte, o co vlastně jde, tak Vám to zlehka představíme. Budete zavřeni do místnosti, kde se Vám bude odpočítávat čas a Vy se budete muset z takové místnosti dostat pomocí toho, že díky indicií vyřešíte hádanky a otevřete dveře. Je to na několik motivů. Například motiv detektivní, kdy hledáte stopy a podobně. Nebo to může být jakékoliv jiné téma. Cíl je ale jasný ve všech případech. Musíte se dostat ven před tím, než Vám, vyprší časový limit, Připojte se i Vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří u nás prožili skvělý čas a sblížili se s rodinou nebo s přáteli.

hodiny

Skvělý tip na dárek

Pokud nevíte, co byste dali nějakému členu rodiny nebo kamarádovi, tak voucher v podobě únikové hry je rozhodně ta správná volba. Zážitky jsou mnohem cennější než třeba nějaké majetky. Je to něco, co Vám zůstane a navíc si užijete opravdu skvělý čas s rodinou. Nebojte se to udělat, protože to, co zažijete u nás, nikde jinde nezažijete. Pokud rádi řešíte případy nebo čtete nějaké detektivní případy, tak byste se měli rozhodnout pro tohle, protože takhle si to vyzkoušíte na vlastní kůži a poznáte, jestli je něco takového Vaše parketa.

nápověda

Třeba byste si před Vaší návštěvou pomysleli, že tohle není Vaše parketa, ale opak je pravdou. Třeba zrovna dokážete vidět souvislosti, co ostatní nevidí. Je to jenom na Vás. Každopádně je to skvělý tip na výlet pro celou rodinu, tak to rozhodně zkuste a uvidíte, jak je to skvělé. Rozhodněte se ještě dneska a vyberte si termín.

Escape game Hradec Králové
4 (80%)1