I nenápadné logo má svůj význam

Pokud patříte k těm, kteří chtějí propagovat svoji firmu, sportovní klub, školu, či přímo specifickou službu, nebo výrobek, pak právě Vám nabízí reklamní textil od Promotextil řadu oděvů a doplňků, která Vás zviditelní.
Naše firma se zabývá výrobou, dovozem a distribucí textilu, který dle přání zákazníka opatřujeme dle návrhu grafickým potiskem, či výšivkou.
Pracujeme s kvalitním bavlněným úpletem, v případě dámských triček přihlížíme k mírně projmutému střihu a také k prodloužené délce.

Šicí stroj-výšivka

U pánských trik, je samozřejmostí dvojité prošití v oblasti výstřihu a ramen, kde je tkanina více namáhána. Nejoblíbenější kategorií jsou takzvané polokošile s límečkem, které se dnes stávají běžným pracovním oděvem mnoha zaměstnanců restauračních zařízení, ale i oblasti zdravotnictví a jiných odvětví. U nás je najdete v mnoha různých barvách a velikostech do XXXL! Stejně tak oblečeme všechny, kteří se potřebují zahřát do teploučkých fleecových vest a mikin. Pokud potřebujete dárek pro své obchodní partnery, nechte si u nás vyrobit reklamní kšiltovky, nebo tašky ze stoprocentní bavlny, na které vyšijeme, nebo potiskneme jakékoliv logo, dle vašich požadavků.

Ručníky ve škále modré barvy poskládané do komínku

Chcete věnovat svým zaměstnancům dárek? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pro ženy tříčtvrteční legíny se zajímavým stahováním nohavic, a pro muže jsou například jemně tkané ručníky nebo osušky. Na tyto dva jmenované druhy zboží s oblibou nechávají zákazníci vyšívat monogramy, nebo jména. Největší poptávka po tomto produktu je v předvánočním období, kdy ho mnoho firem, ale i jednotlivců volí jako praktický dárek svým blízkým. Pokud tedy přemýšlíte, jak ještě více zviditelnit vaši firmu a dodat jí jednotný styl, který na svém outfitu budou propagovat její zaměstnanci, neváhejte a spojte se s námi! Rádi vyjdeme Vašim požadavkům vstříc!