Mějte všechno hezky pohromadě!

Vestavěné skříněsten-skrine.cz jsou ideální do všech bytů i domů, jelikož se dělají na míru a Vy si tak můžete nadiktovat veškeré parametry, které by měla splňovat. Všichni v dnešní době touží po moderním nábytku, po prostoru, a především elegantním provedení, které se bude snoubit s dobrou cenou. My na všechno myslíme, a proto pracujeme jen s těmi nejlepšími materiály, snažíme se vždy nabídnout maximálně inspirativní design a zákazníci oceňují mimo jiné i to, že si dáváme záležet na každém detailu.interiér.jpg
Díky tomu, že má naše firma dlouholetou tradici na trhu, má také dostatek zkušeností, aby dokázala vyjít vstříc všem Vašim nápadům a požadavkům. Je samozřejmé, že výsledek musí skvěle vypadat, ale jeho využití by mělo být maximálně efektivní. Před realizací projektu Vám tedy připravíme 3D návrh, proběhne přesné zaměřování a spolu s návrhem Vám předáme také cenovou nabídku. Pak už bude záležet jen na Vás, pro kterou variantu se rozhodnete.
Nezáleží na tom, jestli provádíte pouze rekonstrukci nebo stavíte zcela nové bydlení, protože naše skříně je možno zakomponovat do jakéhokoli interiéru. Kromě představy o vnějším vzhledu je zapotřebí vyřešit také vnitřní uspořádání. Využíváte spíše police nebo si potrpíte na tyče s ramínky? Možností je mnoho a výjimkou není ani zakomponování zásuvek či atypických polic.Vestavěný šatník.jpg

Kvalitní materiály a provedení

V naší firmě s mnohaletými zkušenostmi využíváme pouze ty nejlepší materiály, protože na kvalitě skutečně záleží. Kromě toho neustále sledujeme trendy týkající se výroby i samotných materiálů, a tak Vám můžeme nabízet i žhavé novinky, které se objevily. Dokážeme s materiálem pracovat zajímavým způsobem, například pokud jde o potisk skleněných výplní dveří – skvěle doladí interiér, ať už jako motiv zvolíte strom či vlastní fotografii.
Kromě široké nabídky Vám můžeme zaručit, že se zakázka bude vyrábět v našich skvěle vybavených truhlárnách, ve kterých pracují výhradně vyučení truhláři s praxí. Je pochopitelné, že by každý chtěl kvalitu, a proto pro Vás máme možnosti i v případě, že máte omezený rozpočet.