Módní tipy, které vám pomohou k perfektní štíhlé postavě

Hledáte několik módních tipů, jak zeštíhlit a opticky prodloužit postavu? Pak jste tady správně, právě tyto tipy a rady se dozvíte v tomhle článku. Ať už jste přibrala nějaké to kilo po vánočních svátcích nebo po dětech, existuje pár triků, kterými se řídit, pokud si přejete trochu optimalizovat vaši postavu.

A jak zeštíhlit jenom některé partie našeho těla, případně jaké triky platí pro který typ postavy? Může se stát, že zatímco se zadečkem jste spokojená, stehna byste potřebovala mírně zeštíhlit. Jak toho dosáhnout a co pro to udělat? Jaké módní doplňky nebo zkrášlovací hračičky byste si měla pořídit? I v tomhle vám poradíme.

Jak odvést pozornost od nedostatků?

To je poměrně jednoduché – prostě zvýrazněte svou největší přednost. Ať už to jsou dlouhé nohy, pěkné ruce, přitažlivý dekolt, krásné a husté vlasy, příjemné oči, plné a krásně ošetřené rty – může to být cokoli. Určitě je něco, co se vám samotným na vás líbí a jistě byste neměnila.

Pamatujte na dobré mravy: pokud poodhalíte dekolt, měly by nohy zůstat schované. A pokud odhalíte nohy a ruce, měla byste zakrýt dekolt – pokud se odhalíte příliš, působí to vulgárně a levně.
1.       Svetříky a úplety
Pokud máte dlouhé torso, můžete si dovolit delší svetr přes boky. Pokud máte i dlouhé nohy, můžete si dovolit upnutější tvary. Pokud máte nevýrazný pas, volte raději volnější střihy. Pokud chcete pas zvýraznit, obtáhněte svetřík páskem.
2.       Kalhoty s širšími nohavicemi a bez puků
Ne nutně kalhoty do zvonu, mohou být rovné, ale dostatečně široké. Tyto kalhoty totiž „mažou“ rozdíly mezi širšími boky a stehny. Také se vyhněte pukům, ty totiž zvětší opticky plochu vašich stehen.
3.       Osvědčené výstřihy do véčka
To je stará známá pravda. Výstřihy do véčka, zvláště ty hlubší, postavu prodlouží a tím také zeštíhlí.