Nádherný interiér, který se dá lehce měnit

Kdo by nechtěl jenom mávnout kouzelnou hůlkou a v tu ránu by byl v naprosto jiném pokoji, dekorovaném v nejnovějším moderním stylu? To by bylo až příliš krásné. Pokud si ale zvolíme ten správný nábytek a doplňky, můžeme mít velmi univerzální interiér, který můžete jednoduše „přeinstalovat“ do úplně něčeho jiného pouze s malým či žádným úsilím. A kdo rád experimentoval a nudila ho univerzálnost, vždycky může zdi přemalovat a koupit si něco úplně jiného.
koberec pod stolkem.jpg


Proč mít čistě bílý a vzdušný prostor?


Protože je to univerzální. Jen si představte bílé stěny, nějakou tu klasickou podlahu a velká okna. Už tak to vypadá docela pěkně, nyní se ale podíváme na hlavní výhodu – je to univerzální barva, ke které jde skoro všechno. Ať už je to cokoliv, vždycky to půjde namixovat s bílou a nic hrozného se nestane. A pokud tady dáte ještě bílý nábytek, bude to vypadat nadčasově, ale také moc pěkně to půjde doladit barevnými doplňky, díky kterým si dokážete jinak bílou místnost proměnit v úplně něco jiného. A nebudete ani vědět, jak se to stalo, protože nebudete muset přemalovávat pokaždé, když si budete chtít změnit styl. Chcete více dřeva? Určitě tak můžete učinit. Nebo byste rádi zase více chladný vzhled místnosti, tak jak jste to viděli v těch moderních a luxusních horských chatách? Prosím! Možností máte na vybranou a nemusíte pro ně dělat skoro nic. Stačí si jenom vyměnit doplňky.
posezení v hale.jpg


Proč se nechat svazovat?


Barevné stěny, křiklavý nábytek. Chvíli je to super a in, ale počkejte pár let a buď to přestane bavit vaše okolí, nebo i vás. A co potom? Budete to všechno muset pěkně po staru předělávat dlouhé hodiny, vystěhovávat, čistit. A to nemluvíme o tom, co se starým nábytkem? Většina toho skončí na půdě, kde to bude chytat prach a bude tam toho čím dál víc. Zatímco s již předem „připravenou“ místností můžete experimentovat, jak se vám zlíbí, aniž byste utráceli horentní částky.