Parní mop

Neklesejte však na mysli, mám tu pro Vás úžasné řešení, díky kterému přestanete nenávidět tyto dvě otravné práce a dokonce Vás i začnou bavit. Tím řešením je jedna jediná mašinka, která s minimálním množstvím Vaší snahy udělá tyto nepříjemné a obtěžující práce za Vás.
Pořiďte si parní mop, který se dá používat na podlahu i na okna, dají se s ním umýt i obklady a spáry mezi nimi. Dokáže odstranit špínu, která byla Vámi dosud považovaná za neodstranitelnou. Například nálepky, které jdou velmi špatně smýt z Vašeho nábytku po Vašich dětech, snadno odstraníte i s lepidlem a nezůstane po nálepkách ani stopy.
sada na vytírání
Jen pozor na lakované povrchy, ty by při příliš vysoké teplotě, kterou na mopu nastavíte, mohly být poškozeny a to určitě nechcete. Parní mop Vám nemohu doporučit na lakované parkety, ale na lina, plovoucí podlahy i dlaždičky je výborným pomocníkem, který Vás ušetří nepříjemného zdlouhavého šoupání hadru na koštěti sem a tam po skvrně, která z dlažby nejde, protože tam naschla. Stačí párkrát zlehka přejet a šmouha je pryč.
A co Vaše okna od mušinců, čmouh od rukou Vašich dětí i pacek Vašich domácích mazlíčků? Stačí dát na parní mop nástavec určený na okna a můžete se dát do práce. Jak při vytírání, tak i při mytí oken se obejdete bez jakýchkoli saponátů, stačí nastavit vhodnou teplotu a několikrát zlehka přejet. Okna září čistotou, žádné mušince ani cápoty, šlo to jako po másle.
Další hlavní výhodou parního mopu je, že odpadá používání saponátů a přes to je vše, díky vysoké teplotě páry desinfikované a čisté.
vylitá voda u kýble
Parní mop je pomocník k nezaplacení a nedám na něho ve své domácnosti dopustit. Navíc mi pomáhá chránit přírodu svou ekologičností. Když ho zrovna nepotřebuji, jednoduše ho uklidím, nezabere moc místa, ale zvládne spoustu práce, která by jinak trvala hodiny a stála by Vás mnoho námahy, takto ji máte během chvilky hotovou a bez zbytečné námahy.