Péče o pleť

Máte dojem, že Vaše pleť není bezchybná a toužíte po pleti, která bude odpovídat tomu, co vidíte v časopisech a televizi? Zaručeně Vám nedáme návod na to, jak být zcela bezchybnou, ale určitě Vám poradíme, jak o sebe správně pečovat. Minimálně budete mít krásnější pleť než doposud, pokud dodržíte dva základní kroky v denní péči o pleť.

•    Čištění
Nejdůležitější ze všeho je čištění pleti. A to nejen večer, ale také ráno. Mnoho žen neví, že, i přesto, že večer pleť vyčistí, musí toto činit i ráno. Ptáte se proč, když celou noc jen spíte v pohodlí domova? Je to z jednoho prostého důvodu. V noci naše tělo čistí veškeré své možné orgány a části těla. Tedy i kůži. Z kůže se tak póry vylučují nečistoty, které zůstanou na povrchu. Pokud je tedy nevyčistíte a zrovna se namažete krémem nebo dokonce make-upem, máte zaděláno na akné či jiné kožní problémy. Tedy čistěte pleť nejen večer, abyste ji dopřáli oddechu, ale také ráno, abyste ji zbavili vyplavených nečistot. Vaše pleť se Vám během několika pár týdnů odmění. Uvidíte sama! K čištění používejte opravdu kvalitní prostředky, které pleť zbytečně nevysuší, pokud nechcete mít vrásky dříve, než je nutné. Kromě mýdel na obličej existuje řada odličovacích a čistících vodiček a mlíček, které podle typu pleti vyberete. Pokud si nevíte rady, sejděte se s některou z kosmetických poradkyň či kosmetičkou.

•    Hydratace
Pokud pleť vždy řádně vyčistíte a následně ji řádně budete hydratovat, nebude mít potřebu se tolik mastit a tím pádem nebude pleť tolik náchylná k tvorbě akné. Samozřejmě bude také chráněna před okolními vlivy, jako je vítr, slunce, mráz, nečistoty, smog a další nepříjemné záležitosti. Pokud nevíte, jaký krém je pro Vás vhodný, obraťte se znovu na specialisty v tomto oboru, kteří Vám podle typu Vašeho pleti doporučí tu nejlepší péči.
Neváhejte a začněte s péčí o Vaši pleť již nyní. Ráno a večer. Stejně jako zuby. Na to určitě nezapomenete!