Půjčovna elektrocentrál Praha

Došlo ve vaší firmě k výpadku elektrické energie? Začínáte být zoufalí a nevíte, jak tuto bezvýchodnou situaci vyřešit? Obraťte se na naši firmu! Půjčovna elektrocentrál Praha je pro vás tím nejlepším řešením.
Došlo u vás ve firmě k náhlému výpadku elektrické energie? Lámete si hlavu s tím, jak tuto situaci vyřešit? Vyřešíme to za vás! Na řadu totiž přicházejí elektrocentrály, které vám rádi zapůjčíme.

300kva

A nemusí se jednat pouze o výpadek elektrické energie u vás v podniku! Využití elektrocentrál je ve skutečnosti mnohem širší, než si myslíte. Kde všude se vám může elektrocentrála hodit? Například na kulturních akcích, festivalech, koncertech, diskotékách, sportovních akcích, během výstavby silnic a podobně. Využití elektrocentrál je opravdu široké!

Spolehlivost až na prvním místě! Ano, všechny naše elektrocentrály, agregáty a dieselgenerátory podstupují pravidelný servis a testy. Provádíme zejména zátěžové testy, které dokáží odhalit i sebemenší vadu elektrocentrály a vy tak můžete mít jistotu, že je elektrocentrála v dokonalém stavu a především bezpečná.
Potřebujete elektrocentrálu nastálo? Ani to není problém! Kromě pronájmu nabízíme také prodej elektrocentrál značky Cummins.

20181017_165527 - kopie

Elektrocentrály jsou dodávány včetně veškerého příslušenství, které je nezbytně nutné pro její provoz.
Pokud toužíte po naší elektrocentrále, obraťte se na nás! Všechny vaše požadavky jsou předem splněny. Kromě pronájmu vám nabízíme také doplňkové služby, jako je doprava elektrocentrály na sjednané místo a instalace elektrocentrály. Kromě toho k vám pošleme kvalifikovaného elektrotechnika, který se postará o správný chod elektrocentrály.
Stále ještě váháte? Tak neváhejte a obraťte se na nás! Půjčovna elektrocentrál Praha je tou pravou volbou právě pro vás!