Stylové oznámení je důležitá součást svatebních příprav

Vstup do manželství je velmi důležité rozhodnutí, kterému zcela jistě předchází spousta příprav. Některé dvojice snoubenců pojímají tuto událost méně pompézním způsobem, jiné naopak svůj velký den chtějí prožít ve velkém stylu, obklopeni rodinou a přáteli. V obou případech je ovšem vždy na místě informovat pozvané hosty, ale i ostatní přátele a kolegy o datu uskutečnění vašeho záměru. Nejlepším způsobem, jakým to učinit je svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/, kterým sdělíte nejenom datum svatby, ale zároveň pozvete hosty, aby s vámi tento den sdíleli.
Bílé dámské střevíčky s odloženou svatební kyticí
Pokud zvolíte soukromý, malý obřad, i zde je na místě informovat svoje nejbližší okolí o skutečnosti, že vstupujete do manželského svazku, a další variantou je i oznámení o již proběhlém obřadu. Ve všech případech můžete volit z různých variant, od romantických, doplněných stuhami, krajkou, perličkami, zlaceným, nebo stříbrným ražením, přes luxusně minimalisticky pojaté formáty připomínající papírovou krajku, až po méně nápadná, ale stylová a nápaditá provedení ve stylu kartonu, převázaná motouzkem. Výběr je skutečně obrovský, a pokud máte přece jen odlišnou představu o tom, jak by mělo vaše oznámení o sňatku vypadat, není nic jednoduššího, než se nám svěřit a my vypracujeme grafický návrh podle vašeho přání.
Ruce ženicha a nevěsty spojené v srdce
Věříme totiž, že právě i takové důležité maličkosti, jako je svatební oznámení, se velkou měrou podílí na celé skladbě dokonalého svatebního dnu, který by vám měl v paměti ulpět na celý život. Proto pracujeme s nejnovějšími technologiemi, díky nimž zaručujeme precizní zpracování, perfektní vzhled a dostupné ceny. Navštivte naše stránky a vybírejte z desítek originálně i klasicky pojatých oznámení, která potěší vaše okolí a budou i po letech milou připomínkou vašeho životního kroku-uzavření manželství.