Americká nebankovní hypotéka VIP

Každý klient je pro nás důležitý, každý má svůj důvod, proč si přišel půjčit peníze. V bance jste neuspěli? V tom případě to vyzkoušejte jiným způsobem, nemusíte se doprošovat o úvěr v bance. Existují také soukromé společnosti, které rády vyhoví. Poskytujeme velice nízké úrokové sazby, měsíční splátky se pohybují těm, které byste běžně platili v bance. Navíc jsme tolerantnější a máme mírnější pravidla. Ano, samozřejmě, i u nás musí být vše zpracováno profesionálně a nic se nesmí opomenout, takže jsou některé podmínky důležité a zákonné, ale v mnohých případech, když banka nedokáže pomoci, my to umíme a můžeme pomoci často i přesto, že má člověk dluhy, exekuce nebo záznamy v registrech. Ano, to všechno umíme a je toho ještě daleko více.

Pár mincí na bílém podkladu, eura, centy

VIP podmínky jsou připravené pro každého klienta s čistým registrem

Stačí si o ně požádat. Běžně poskytujeme úrokovou sazbu od 6,9% ročně. Do této kategorie však zahrnujeme i klienty, kteří mají záznam. Půjčíme vám i přesto, že máte záznam, nebo nemáte dostatečné příjmy. Upravíme vám úvěr na míru podle potřebných priorit, abyste dokázali splácet.

Smlouva, na které stojí vyrobený malý domeček z plastu s černou střechou a oranžovými cihlami

  1. Nebankovní americká hypotéka od Nebankovní hypotéky je výhodný finanční produkt.
  2. Pokud nemáte čistý registr a chcete získat velice výhodnou úrokovou sazbu, vše můžete vyřešit spoludlužníkem.
  3. VIP úvěr s ručením nemovitostí získáte s úrokovou sazbou od 4% ročně. Navíc si můžete nechat úrokovou sazbu zafixovat, což znamená, že se nebude měnit po dobu, co budete splácet, až do doby, než vám celý úvěr skončí. Fixace je běžná věc, která se často využívá, zde je možné ji zajistit.
  4. Záznam získáte bohužel snadno, stačí jedna opožděná platba. Zápisy se mažou až po delší době, takže pokud máte záznam, úvěr v bance rozhodně nezískáte. Naše společnost je vůči takovýmto lidem tolerantní, protože kde jinde byste si tedy měli půjčit? Určitě chcete i přesto, že nemůžete získat úvěr v bance získat solidní podmínky, výhodnou úrokovou sazbu, abyste moc nepřeplatili a také dlouhou dobu splatnosti. U nás můžete splácet až 30 let a to v podstatě bez starostí.
  5. Máte dluhy na sociálním a zdravotním? Ani to nemusí být problém k získání úvěru. Nebo záznamy v registru Solus či jiných registrech nejsou problém. Takové lidi nezavrhujeme, ale naopak snažíme se jim pomoci.