Bazén bez nečistot

Jestli vlastníte váš osobní zahradní bazén, jistě si někdy lámete hlavu nad tím, že je nemožné postarat se o to, aby byla jeho voda v maximální čistotě, a to bez nánosů nějaké špíny a jiných nedokonalostí. Někdy se však i přes veškerou snahu nemůžete spolehnout na to, že vám do vašeho bazénu něco volně nespadne nebo si do něho z chodidel nataháte nějaký písek a zbytky trávy.
Z toho důvodu je dobré mít po ruce odborníka na nečistoty všeho druhu, jakým je vysavač bazénu.Uvidíte, že díky němu se vaše voda přiblíží dokonalosti a vy si budete spokojeně užívat to, že den, co den nebudete muset lovit všechno, co vám v něm brání – koupat se bez omezení.

vysavač

Vysaje celý bazén

Mnoho lidí trápí skutečnost, že se všechny nečistoty usazují nejen na dně, ale i na stěnách bazénové plachty. Speciální bazénový vysavač se postará o to, aby odstranil zbytky špíny po celém jeho obvodu. Díky tomu, že ho budete vlastnit si ušetříte čas, který jste nad jeho údržbou strávili se síťkou v ruce, kterou už budete mít pouze na menší a okamžité nečistoty na hladině.

Vyberte si takový, který vám přinese prvotřídní výsledky

Vybrat si dokonalý vysavač do bazénu není žádná věda. Je potřeba zohlednit především to, jaký druh bazénu vlastníte a tím pádem zhodnotit, jaký typ pomocníka na odstranění nedokonalostí – k němu potřebujete.

  1. Připojení na bazénovou hadici– to je taková klasika, kterou nic nezkazíte. Díky hadicí ho zapojíte přes skimmer k bazénové filtraci a díky teleskopické tyči, se dostanete úplně všude.
  2. Do malého bazénu se záchytným sáčkem– pokud vlastníte pouze nafukovací nebo menší typ bazénu, bude pro vás tento typ ideální volbou. Ovládá se ručně a všechno, co do bazénu nepatří, zachytíte do speciálního sáčku.
  3. Poloautomatické a plně automatické typy– tyto vysavače už pracují prakticky samostatně a disponují vlastním filtračním systémem. V jiných případech, jich je taktéž možné připojit na bazénovou filtraci.

čištění bazénu

Ať už si vyberete jakýkoliv, věřte tomu, že bez tohoto pomocníka si pohodové koupání a léto – rozhodně neužijete.