Hypotéka bez registru je volně dostupný podnikatelský úvěr

Vidina zisku je krásná věc, jenomže co když se to v podnikání nevydaří podle našich představ a stane se něco nečekaného? Neúspěch někdy přichází postupně, pomaloučku a polehoučku, ale ve většině případů se bohužel setkáme s tím, že největší krach přijde ze dne na den.
Dostali jste se do špatné životní situace? Nedaří se vašemu podnikání? Krachujete? Máte dluhy? Nebo naopak potřebujete začít s podnikáním a hledáte nové výzvy? Snášíte peníze na rozjetí podniku? V tom případě jsou zde naše hypotéky bez registru.
Na všechny podmínky, které vám říkali v bankách, úplně zapomeňte.

schuzka

Naše podmínky jsou jiné a výhodnější

Tento typ podnikatelského úvěru je vhodný pro podnikatele, firmy a OSVČ. Získané finance se opětovně vkládají do podnikání.

město

Co je velkou výhodou?

  1. Do registrů nenahlížíme. Každý si musí sám za sebe uvědomit, jestli je schopen splácet. Zdali může plnit veškeré závazky, aniž by se dostal do dalších dluhových pastí.
  2. Zápisy běžně přehlížíme. Nejsou překážkou k tomu, abychom vám poskytli úvěr.
  3. V tomto případě úvěru je možná také konsolidace půjček. My za vás všechny nevýhodné půjčky a úvěry vyplatíme. Posléze budete platit jenom takovou výši, která vám vyhovuje a na kterou máte. Vše společně vyřešíme. Splátky musí být takové, abyste na ně svými finančními možnostmi dosáhli, a přesně v tom vám pomůžeme.
  4. Tyto úvěry nejsou vhodné pro běžné spotřebitele, čili si je běžní spotřebitelé ani nemohou sjednat.
  5. Tolerujeme i nízká daňová přiznání. Podnikání je v mnohých směrech složité, takže víme, že abyste se z některých špatných situací dostali, potřebujete peníze. Proto je poskytujeme i v případě nízkých daňových přiznání.
  6. V případě nízkých příjmů obstaráme takové splátky, na které budete mít. Nízký příjem si žádá nízké splátky. To je pro nás samozřejmost. Rádi pomáháme našim klientům. Neobrátíme se k vám zády. Snažíme se s vámi vyřešit každou i sebeobtížnější situaci k vašemu prospěchu.