Laser game


Už jste si někdy mohli vyzkoušet střílet z laserové zbraně? V tom případě máte možnost! Čeká vás parádní střílečka laser game.
Odreagujte se u tohoto způsobu střílení. Muži si rychle oblíbí zbraně, které přesně padnou do rukou. Ženám zásahy nemohou ublížit, protože se jedná o laserový paprsek, který je neškodný a jeho zásah nebolí. Proto je hra vhodná jak pro muže, tak i pro něžné dámy. Mohou si přijít zahrát také děti, protože zásahy jsou naprosto bezbolestné. Studenti starších ročníků základních škol, učilišť či středních škol se pobaví, odreagují se a ještě si zastřílejí. Vhodné jako výlet s dětmi a celou rodinou, ale také jako školní výlet. Konečně nápad, který bude originální. Děti to pobaví a mohou si vyzkoušet střelbu z neškodné zbraně. Zažijí trochu adrenalinu, napětí, plného soustřední, protáhnou těla, zasportují a načerpají nové zkušenosti. Navíc se skvěle pobaví.

DSC_0208

  • Každý člen týmu bude mít na sobě vestu, která zaznamenává zásahy. Musíte mířit a pálit. Porazte všechny své nepřátele. Jedině tak dosáhnete na vítězství.

Míření a střelba

Chodit nebo běhat po aréně necíleně není dobrý nápad, protože pak vás nepřítel odhalí a pokryje velkým množstvím zásahů. Vymyslete strategii, která soupeře překvapí. Na výběr je ze dvou základních arén. Tajemný labyrint je moderní a obohacen o laserové efekty. Naproti tomu Aztécké ruiny jsou vhodné pro menší počty členů týmů a najdete zde mnoho zákoutí, kam se můžete ukrýt.

labyrint (33)

  • Celá řada různých módů a stylů hry
  • Základní aréna je pouze jednou součástí celé hry. Na výběr je totiž ještě z 11 různých módů hry. To proto, abychom uspokojili jak klienty, kteří k nám přijdou poprvé a jsou začátečníci, tak i ty, kteří k nám chodí pravidelně a řadí se mezi pokročilé nebo dokonce experty.
  • Zábava na volné odpoledne, výlet s rodinou, posezení s přáteli, netradiční způsob setkání známých, firemní akce či volnočasová aktivita. Pro všechny tyto účely se hodí laser game.