Místo pro váš odpočinek, zábavu i poznání

Čas dovolených se blíží a mnoho cestovních kanceláří láká na pobyty ve vzdálených destinacích které sice slibují různé výhody, ale také mnohá omezení v podobě zákazů vstupů na soukromé pláže, hluk v hotelích a další aspekty jež mohou být šrámem na celém zážitku z pobytu. Proto je třeba zvážit, zda si pro letošní rok nedopřát dovolenou v Česku, která může být pro mnohé daleko bohatší, co se týká zážitků a poznávání zajímavých míst tuzemska. Adršpašské skályJedním ze zajímavých míst pro vás budou Adršpašsko-teplické skály, které jsou unikátní svými pískovcovými kvádry a věžemi tvořící hluboké kaňony a prolákliny na rozloze 18 km čtverečních. Tato chráněná přírodní památka se nachází ve východních Čechách, přesněji v Královéhradeckém kraji mezi obcemi Adršpach a Teplice nad Metují. A právě v této lokalitě nabízíme ubytování v soukromí Adršpach v krásné stylové zrekonstruované roubence, která je zasazená do nádherné krajiny na dohled od známých skal.
Vychutnejte si u nás pobyt ve dvou pokojích se společnou, plně vybavenou kuchyní a dvěma koupelnami s rodinou, nebo přáteli. V případě vašeho zájmu se postaráme o to, abyste měli každé ráno snídani. Pro příjemně strávené chvíle vám poskytneme zahradu s přístřeškem a grilem. Jestliže preferujete dovolenou na kolech, je zde možnost jejich úschovy v zahradním domku. Okolí nabízí kromě turistických stezek ve skalách, také mnohá koupaliště, návštěvy okolních zámků, jako je ten přímo v Adršpachu, nebo třicet kilometrů vzdálený zámek v Náchodě. Pro milovníky vojenské historie se nabízí známá pevnost Dobrošov, a mnoho dalších památek a krás, které stojí za vidění.Batohy položené na velkých kamenech
Navštivte naše stránky a vyberte si s předstihem termín svého pobytu prostřednictvím kontaktů, které zde najdete. Těšíme se na Váši návštěvu v letní sezóně v Dolním Adršpachu, Ať už přijedete ve dvojici, nebo s rodinou, přáteli i domácími mazlíčky!