Myslete i na sebemenší detaily

Při vybavování domácnosti byste měli myslet i na ty sebemenší detaily, které jsou přitom opravdu velmi důležité a dotváří domov jako takový. Nemáme teď na mysli klasické dekorace, na které jste asi zvyklí. Máme na mysli vypínače, zásuvky a další elektro prvky, na které se po vzhledové stránce často zapomíná. To je ale velká škoda, protože právě tyto prvky nalézáme naprosto v každé místnosti, tudíž je škoda nevyužít jejich potenciálu a využívat je pouze jako čistě praktické záležitosti.dog

Libovolné barvy

Možná si myslíte, co je na těchto prvcích designového, co by vás na nich mělo vůbec zaujmout. Věřte nebo ne, už dávno se nevyrábí pouze v neutrálních barvách, jako je šedá, béžová, bílá nebo třeba černá. Dnes jsou k dostání v mnoha nejrůznějších kombinací, důkazem toho jsou produkty Unica plus, které září všemi možnými barvami, od těch pestrých, přes pastelové až po neutrální. Můžete si tedy vybrat takový kousek, který bude odstínově přesně ladit do vašeho interiéru. Je jen na vás, jestli se bude jednat o klasiku, nebo jestli zvolíte něco výraznějšího a výjimečnějšího. Vždy je ale zkrátka potřeba, aby to ladilo se zbytkem místnosti, protože pouze takto tento jedinečný prvek bude mít možnost vyniknout.

Atraktivní cena vás překvapí

Nejspíše vás překvapí, že se dají tyto prvky sehnat za nízké ceny, které jsou pochopitelně trošku vyšší, než které byste zaplatili za klasiku, ale věřte, že i tak se stále jedná o velmi atraktivní ceny. Neváhejte tedy zainvestovat, zajisté se vám to vyplatí. Produkty Unica plus jsou dostupné domácnostem i firmám, krásné, moderní a mají dlouhou životnost.

Proč dát přednost moderním vypínačům a zásuvkám Unica plus přes těmi klasickými?
Modernější pojetí
Originální vzhled
Skvělý bytový doplněk
Luxusní design
Atraktivní cenacolor