Nastupující babí léto láká k výletům po Čechách

V průběhu prázdnin jste jistě absolvovali jednu i více delších dovolených v zahraničních destinacích se svými rodinami, či přáteli. Když se zpětně ohlédnete, možná zjistíte, že povalování u moře a servis aal inclusive vám vlastně příliš odpočinku nedalo, a navíc jste i trochu přibrali na váze. Což takhle naplánovat ještě jeden kratší pobyt v Čechách, spojený s poznáváním zajímavých míst a památek?

Muž držící zavazadlo

Jedním z takových místo je i Karlovarský kraj, pyšnící se nejenom městem Karlovy vary, Horní Slavkov a také středověký hrad Loket, známý svou zajímavou polohou na skalnatém ostrohu, který obtéká řeka Ohře. A právě na cestě směrem k této nádherné historické památce nemůžete minout , kde na vás ubytují ve stylových a pohodlných dvoulůžkových pokojích, s výhledem na historické jádro náměstí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, wi-fi a připojení internetu zdarma. Pro ty z vás, kteří si u nás chtějí svůj pobyt užít se vším pohodlím, je zde za příplatek nabídka kontinentálních vydatných snídaní, jež vás zásobí dostatkem energie potřebné k vašim aktivitám spojenými s pobytem v historickém městě, jakým právě Loket nad Ohří je. Pokud se u nás zarezervujete na více než dvě noci, získáte slevu a jestliže rádi využíváte ke svým výletům vlastní kola, náš ochotný personál zajistí jejich bezpečnou úschovu, a také předání klíčů od pokojů v době od dvanácti do jedenadvaceti hodin. Cena pro dvě osoby za pokoj s dvoulůžkem začíná již od 836,- Kč, ale vybírat můžete i těch, které spadají do vyšší cenové kategorie s ohledem na větší obytnou plochu a použití vybavení. Informace o dostupnosti a příplatcích naleznete na našich stránkách.
Řeka-příroda

Využijte krásných a klidných dnů babího léta a přijeďte si odpočinout a objevit přírodní krásy malebného západočeského městečka Loket nad Ohří.