Odvoz auta Praha je vždy pojištěn


Praha je bohatá na historické architektonické skvosty a množství přírodních památek, míří sem každoročně stovky tisíc turistů z tuzemska i ze zahraničí a je zde také nejvíce možností vyžití. Zároveň tu lze využít i celou řadu zákaznických služeb od těch běžných, až po méně obvyklé. Praha také byla prvním českým městem, kde se s velkým úspěchem začal provozovat odvoz soukromých vozidel lidem, kteří z nejrůznějších důvodů nemohou usednout za volant.klíčky od vozu

Neplánované situace

V životě se mohou vyskytnout různé neočekávané situace, kdy potřebujete vůz dopravit na určené místo a zároveň zůstat tam, kde se nacházíte. Může vás oslovit přítel, bývalý spolužák nebo kolega z práce a strávíte spolu příjemný večer. Pokud do hry vstoupí alkoholické nápoje, usedat za volant v takovém případě nepřipadá v úvahu.
Anebo se vám přihodí úraz a po lékařském ošetření nebudete schopni vůz řídit. Problematickou situací se může stát i aplikace některých léků, které znemožňují řízení vozidla, a tehdy se může hodit odvoz auta Praha Convoy.cz.
Některé příklady z praxe mohou být sice kuriózní, ale poměrně časté, kupříkladu nezkušený řidič cestuje po Praze svým vozidlem na sedadle spolujezdce, řídí jeho zkušený přítel, který se po nějaké době telefonicky dozví, že musí z neodkladných důvodů za svou rodinou, nebo do zaměstnání. A pokud si nezkušený řidič netroufá na jízdu po Praze, profesionální služba odvozu si snadno poradí.zaparkovaná zasněžená auta
Pojištění pro případ nehody – tato služba není samozřejmě bez rizika, v silničním provozu mohou nastat situace, kdy dojde k poškození vozidla, nákladu, nebo dalšího příslušenství. Součástí smlouvy je také pojištění pro tyto případy. Pojistné události se avizují ihned na místě a ve spolupráci s pojišťovnou, která vše řeší v rámci běžných standardů. Nemůže se tedy stát, že by klient za sjednanou službu ještě doplácel na nedbalost nebo neprofesionalitu osoby, která tuto činnost zajišťuje. Na tuto práci jsou sice najímáni velmi zkušení řidiči s mnohaletou praxí a také znalostí terénu v pražských ulicích, ovšem každý z nás je jen člověk, který může chybovat.