Originální dárky pro ženy

Ženy jsou krásná stvoření, která si zaslouží obdivovat a milovat. A mají rády dárky. Nebojte se jim dopřát trochu rozmazlování a najděte si příležitost obdarovat je. Čím obdarovat ženu, která má ráda originalitu a nevšednost?

šperk srdce

  1. Kosmetika

Pokud ženu opravdu dobře znáte a víte, jaký používá třeba parfém, popřípadě jakou značku kosmetiky, můžete zkusit vybrat kosmetiku. Ale opravdu pouze pokud víte po jaké sáhnout. Každá žena preferuje jiný typ kosmetiky, jinou značku a tak dále. Pokud se netrefíte, pak s největší pravděpodobností půjde o putovní dárek – zase bude pokračovat dál.

  1. Luxusní zboží

Pokud žena preferuje třeba luxusní kabelky, sledujte, po jaké kouká, a překvapte ji tím, že jste si toho všimli. Bude určitě nadšená nejen z nového kousku do sbírky, ale také z vašeho zájmu, každou ženu totiž potěší, když zjistí, že si jí všímáte a víte, co se jí líbí. Do této kategorie můžete zahrnout třeba i luxusní spodní prádlo, nebo třeba sadu per, pokud žena píše ručně.

žena s prstenem

  1. Šperky

Pokud chcete ženu obdarovat šperkem, pak je také potřeba vědět pár základních věcí. Třeba jaký kov preferuje, zda nemá na nějaký kov alergii, popřípadě jaké má ráda barvy, styl a tak dále. Určitě potěšíte autorským šperkem, který jen tak někde nekoupí a bude zaručeně originální. Takové šperky se dají koupit jak už hotové, nebo nechat vyrobit podle návrhu na zakázku. Může se tudíž jednat o velice osobní dárek, který může vyjadřovat váš společný vztah. Autorské šperky http://katiakolinger.cz/ se také hodí třeba k jedinečné příležitosti, jako je třeba narození dítěte, kdy může obsahovat datum narození a jméno dítěte, popřípadě třeba šperk s datem svatby.

Ať se rozhodnete ženu obdarovat jakýmkoli dárkem, určitě jí uděláte radost a jistě ji i překvapíte. A co jiného by mělo potěšit vás, než to že jí uděláte radost? Darem totiž obdarováváte i sebe.