Ortodoncie Praha

V hlavním městě Praze se nachází speciální pracoviště, jež se zabývá rovnáním zubů, takzvaná ortodoncie.
Mít rovnátka v dnešní době není vůbec trapné ani tak mimořádné, jak by se někomu na první pohled mohlo zdát. Je to běžná součást denního života.

ordinace

  • Rovnání zubů provádíme u všech věkových supin a to jak mužů, tak i žen.
  • Pro naše dětské pacienty se vždy snažíme, zajisti veselá a barevná snímací rovnátka. Snímatelný typ má mnoho výhod. Děti je nosí pouze po dobu, po kterou je to nezbytně nutné a nemusí se trápit celé dny a noci s fixním typem. Ovšem vždy záleží na daném problému, jak jej ošetřující lékař vyhodnotí a jak celý problém bude řešit. Na tom všem se s pacientem domlouvá dopředu.

Neviditelný typ
Obáváte se rovnání zubů z toho důvodu, že byste museli nosit fixní typ, který by byl hodně viditelný a nevzhledný? V tom případě můžete využít takzvaný neviditelný typ. Moderní průhledné dlahy Invisalign jsou téměř neviditelné.
Dalším způsobem ošetření chrupu a jeho narovnání jsou samozřejmě základní ortodontické přístroje v barvě kovu nebo lze využít estetické.
Nechejte si nasadit rovnátka v Praze.

model zubů

Znalosti, praxe a dovednosti

  • Mnoho let zkušeností a praxe je pro nás velkou výhodou. Již jsme měli možnost setkat se s různými případy, víme, jak řešit některé složité situace, jak postupovat v případě potíží, či jak pomoci našim klientům z hlediska prevence.
  • V průběhu naší praxe také dochází ke konzultacím a dalším odborným úkonům. V případě vypadlého zubu musíme vše profesionálně projednat i s dalšími odborníky, jestli bude lepší okolní zuby srovnat nebo zvolit zubní implantát do chybějícího místa. V případě potřeby spolupracujeme také s čelistními chirurgy.

Vybavení a modernizace
Naše středisko je vybaveno pouze těmi nejmodernějšími přístroji. Snažíme se být dostupní všem našim klientům a to jak službami, tak cenovou nabídkou. K provádění veškerých náročných úkonů jsme komplexně vybavení. Najdete zde profesionální a odborné přístroje, stejně tak jako kvalitní produkty od dodavatelů, se kterými pracujeme.