Pranet není nic ‚pra‘

Jak je známo, není mnohé z toho, co nese ve svém názvu předponu ‚pra‘, zrovna dokonalé. Pravěk nebyl na takové úrovni jako věk, ve kterém dnes žijeme my, pračlověk nedosahoval ve většině ohledů takových vlastností, schopností a možností,…
Ovšem pro Pranet to výše zmíněné neplatí. Protože jeho název neobsahuje ‚pra‘, protože by byl v něčem ‚pra‘, ale proto, že je z Prahy. A naše hlavní město je logicky v mnoha ohledech v čele pokroku a nikoliv nějak pozadu.
komunikace mezi počítači
Pranet poskytující své služby v oblasti internetového připojení je toho zářným důkazem. Je ukázkou toho, co znamená pojem kvalitní služby za přijatelné peníze.
Umožňuje lidem, domácnostem stejně jako malým i velkým firmám, připojení k internetu, a to hned na pětadevadesáti procentech rozlohy naší metropole a v některých okolních teritoriích. Někde je připojuje bezdrátově, jinde přes kabel, zásadně však levně a přitom s možností nepřetržitého, rychlého a stabilního připojení. Což je přesně to, co si od tohoto typu podnikatelů veřejnost přeje, co už se stalo všude, kde se pokrok nezastavil, samozřejmostí.
Samozřejmostí, jež ale lidem nejednou uniká. Protože jsou i poskytovatelé neseriózní, u nichž podobné dokonalosti nabídky dosaženo nebývá. A proto by se měl člověk zamýšlet nad tím, kým se nechat připojit. Protože třeba optický internet Praha nabídnout může, jenže je u různých poskytovatelů připojení různý, a nejednou i nekvalitní či předražený. A to nelze v době, kdy už si můžeme snadno a svobodně vybírat, akceptovat.
A proto žije-li člověk někde na již zmíněných pětadevadesáti procentech území Prahy nebo v některých přilehlých lokalitách, kde Pranet působí, neměl by skočit nikomu na špek a měl by si vybrat právě tohoto poskytovatele.
část klávesnice
Toho, jenž může uživatele připojit rychle, snadno a kvalitně, toho, který dokáže klidně budovat i složité sítě ve velkých firmách a hotelích, to aby bylo dosaženo maximální spokojenosti zákazníků.
Protože přece nejsme pralidé a nežijeme v pravěku. Ale ve věku Pranetu.