Proč zrovna já?


V průběhu svého života klademe hodně otázek, ale když přijdou problémy, které nás začnou tížit a trápit, tak se nezdráháme se topit v dotazech, které začínají na „proč“. Je jedno jestli to bude úraz, nemoc, dluhy, problémy, bolesti, soužení… zkrátka všechno, co je negativní a co si úspěšně vztahujeme na sebe. A tak proč se stává součástí našeho každodenního života, ale bez správné odpovědi se těžko dočkáme vysvětlení, povzbuzení či svobodného myšlení. Tady může skutečně pomoci regresní terapie Praha, která vyhledává v paměti všechny stresové situace, které jsou skutečným současným problémem fyzických i psychických potíží. Jedinec tak snadno pochopí, že vlastně on není původcem problémů, ale mnohdy kořeny sahají až hodně hluboko do minulosti.

muž, který je sám se svým trápením a problémem

Odhalení problému pomůže

V podstatě je velmi důležité najít tu hlavní událost, která souvisí s naším problémem. A ačkoliv jsou ženy citlivé na duchovní vnímání, tak tyto problémy se přirozeně mohou dotýkat i mužů. Odhalit příčinu může pouze odborník, který umí pracovat s touto metodou a dokáží pomoci odstranit tento problém. Je pravdou, že pokud jsou kořeny příliš hluboké, tak se rána může i déle hojit. Nicméně řešení je zde vždycky a pro všechny.
žena, která přemýšlí na břehu moře

Terapie, která pomáhá

Hlubinná regresní léčba je technika, která je mnohostranná. Funguje naprosto skvěle a lze s ní řešit prakticky všechno, co nás sužuje nebo trápí. Bolest, trápení, únavy, různé druhy fobií, úrazy, pocit méněcennosti, nespavost, ale i obezita, to vše i mnohem více může mít skutečný problém někde v minulosti, ale jedinec, který takto trpí, o tom rozhodně neví. Může to být ale také něco z povahových rysů, například hamižnost, touha po penězích či sexuální aktivitě a podobně. Je až neuvěřitelné, co všechno může stát za problémem. Kdo takto trpí, tak tato dobrá zpráva je pro něho vysvobozujícím krokem. Problémy jsou po léčbě pryč a leště lepší zpráva je, že se nikdy nevrátí.