Proteinová dieta vás dostane do formy

Kdo z nás by si nepřál mít postavu jako dívka z plakátu? Vždyť mnohým by stačilo už třeba jen to, kdyby shodili několik málo kilogramů a zbavili se tím nevzhledné nadváhy, což by zvýšilo jejich sebevědomí, stejně jakoprospělo jejich zdravotnímu stavu. A ruku na srdce, jen velmi málo Čechů o sobě může říct, že jejich tělesná hmotnost je přiměřená.

zelenina

Získat ideální tělesnou váhu, znamená zvolit si tu pravou redukční dietu. A je jedno, zda usilujete o snížení hmotnosti o pět anebo rovnou o pět a dvacet kilogramů. V každém případě platí, že k cíli vás spolehlivě dovede pouze promyšlený a v praxi ověřený postup, který skutečně funguje. Všechny ostatní cesty vás dovedou pouze ke zklamání a k zatrpklosti. Navíc, pokud své tělo budete často týrat nevhodnými a drastickými dietami, po kterých musí nevyhnutelně následovat jojo efekt, tak si na podobné chování vaše tělo zvykne a o to usilovněji bude olepovat vaše břicho a hýždě tukovými polštáři, kterých se už zbavíte jen velmi těžko.

fyzioterapie

Takže je zřejmé, že ten, kdo chce dojít k cíli a chce se těšit z vytouženého výsledku, musí zvolit opravdu osvědčenou dietu, která ho nezklame. A přesně taková je proteinová dieta, která je postavena na vyvážené stravě s ohledem na to, že potřebujete zhubnout. Právě taková strava by totiž měla obsahovat minimální množství cukru a tuku a maximální množství bílkovin. To je jediná možná kombinace, která povede k tomu, že vaše svalová hmota zůstane při redukci tělesné hmotnosti nedotčena a vaše tukové zásoby zmizí. Již po několika týdnech budete pozorovat viditelné výsledky, a již za pár měsíců budete jásat. A jásat budete o to více, když zjistíte, že vaše váha je opravdu trvalá a jen tak se nevrátí na původní hodnotu. Takže si už konečně budete moci vybavit svůj šatník novými, krásnými věcmi, bez obav z jojo efektu.