Revoluční PR články

Původní PR články byly inovativní a měly kladný dopad na proslulost tématiky SEO neboli na celkovou optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače. Od té doby však uplynulo spoustu času a v dnešní době je tato verze, typ 1.0. nahrazena daleko novější a stabilnější verzí 2.0.

prohlížeč

Pr články prošly mnohými úpravami za poslední dobu. Snažili jsme se zejména o to, aby odpovídaly dnešním trendům i mimořádným nárokům. Požadavky internetových vyhledávačů se taktéž mění a nároky se zvyšují, proto i my se s našimi službami musíme umět přizpůsobit a vymyslet něco, co ještě zlepší efektivnost a bude odpovídat požadovaným normám. Proto nabízíme upravenou verzi 2.0.

  • Původní verze je stále označená jako 1.0. Pod tímto označením ji najdete v naší nabídce.
  • Nová verze zaručuje vysokou spolehlivost, vyšší efekt a stabilnější udržení na Googlu.
  • K dispozici je také slovenská verze.

Postup naší práce

Jistě vás bude zajímat, jak celý proces probíhá. Texty nejsou to jediné, co naše služby zahrnují. Ovšem rozhodně patří značnou částí do naší práce a do celého procesu budoucí spolupráce. Texty se píší vždy na jedno klíčové slovo nebo mohou místo klíčového slova obsahovat jeden odkaz na stránky. Text má minimálně 1800 znaků a součástí jsou i obrázky k danému tématu. Jakmile se domluvíme na klíčových slovech, zařadíme texty do systému a následně je budou naší zkušení textaři a copywriteři psát. Vždy se jedná o originální texty, nejedná se o žádné kopie. Jakmile budou texty vypracované, zveřejníme je na patřičných webech, které jsou hojně navštěvované, aby byla zajištěna efektivnost. Po dokončení zašleme odkazy na jednotlivé texty.

počítač

  1. Weby jsou samozřejmě zabezpečené SSL.
  2. Obsahují i další tematické texty. Díky tomu bude váš text zařazen do příslušné kategorie.
  3. Publikují se na více jak 50 webech. Mají různou IP adresu.
  4. Jsou vhodná i pro mobilní zařízení.
  5. Obsahují i redakční obsah, který je pravidelně aktualizován.
  6. Mají vysokou návštěvnost.