To se nedá stihnout

Ať si říká, kdo chce, co chce, platům v našem hlavním městě Praze se platy někde v okresních městech prostě nevyrovnají. Navíc vy chcete dělat něco, co vás baví a co zároveň i hezky vynáší, takže jste se prostě rozhodli dát přednost perspektivnějšímu zaměstnání. Nicméně ale práce v Praze přináší i své nevýhody – například dojíždění. A to nemusíte ani bydlet nikde v Horní Dolní, ale stačí na okraji Prahy a budete do práce dojíždět třeba i 45 minut. To ale bohužel nejde ruku v ruce s tím, že byste si doma vařili na druhý den oběd. Samozřejmě si můžete uvařit třeba i na dva dny předem, ale přijede z práce večer a budete rádi, že budete rádi. Od toho ale slouží firemní stravování v kantýně. Nabízí příznivé ceny a budete si pochutnávat tak, jako kdyby vám to uvařila maminka. Jak česká klasika, tak i nějaké minutky, prostě každý si vybere.

catering

Také cateringové služby

Navíc si od té samé firemní stravování Praha můžete objednat i cateringové služby, které ocení všichni hosté vaší chystané narozeninové oslavy nebo třeba večírku pro kolegy. Dnes je všechno tak jednoduché – dá se všechno vyřídit po internetu, po e-mailech nebo i přes telefon. Takové věci můžete vyřizovat i při cestě domů ze zaměstnání například ve vlaku nebo v autobuse.

dezerty

Taková košatá nabídka, která vás čeká, toho se nedá nevyužít. Dnes si lidé více než dříve začali vážit více svého volného času a už se nechtějí pachtit s nějakým občerstvením, nad kterým tráví pak maminky nebo babičky mládí v kuchyni. Důležitější je přece trávit čas s rodinou. Vykašlete se na mazání jednohubek nebo chlebíčků a najděte si někoho, kdo se vám o to postará a vy tak budete moci být v klidu a nečeká vás žádná hora nádobí po proběhlé oslavě. Přece to po vás ani nikdo nechce. Navíc si hosté pochutnají i tak, budete to stejné skoro jako od maminky!