Ukažte své tělo v plné parádě a v té správné barvě!


Když se chcete líbit, pak záleží na každém detailu. A to nejen na tom, co si vezmete na sebe, jak se nalíčíte, anebo zda máte vysportovanou postavu. To všechno se jistě počítá. Nicméně důležité je i to, jaký je stav vaší pokožky – měla by být zdravá, a také krásně opálená. I na tom záleží.
A když už jsme u opalování, mělo by být samozřejmě stejnoměrné a jednolité – jen tak krásně vynikne v každém oblečení a vaše tělo bude po všech stránkách dokonalé.žena pod slunečníkem, opalování
Mnoho žen si myslí, že tu správnou barvu získá na letní dovolené u moře. Něco takového je sice možné, ale nepočítejte s tím, že by vám příjemný hnědý odstín kůže vydržel po celý rok – v zimě opět nepříjemně zesvětláte.
Navíc, opalování u moře v létě má svá rizika. Všichni moc dobře víme, že se to s ním nesmí přehánět a mělo by jít maximálně o několik minut denně. A za takovou dobu intenzivní bronz nikdo nezíská. Pokud půjdete do rizika a budete se smažit na sluníčku několik hodin, pak se nejen spálíte, ale zároveň riskujete vážné onemocnění kůže.
Lidé, kteří přijedou na dovolenou bílí jako tvaroh, jsou všude na první pohled dobře vidět – a věřte tomu, že jsou všem okolo tak trochu k smíchu, a rozhodně příliš parády na pláži nenadělají. Takže pokud vám záleží na tom, abyste se ostatním líbili, měli byste již na letní dovolenou vyrazit minimálně se solidním základem.
Ten vám přijde vhod i při opalování na pláži, neboť vám ve výsledku nebudou hrozit nehezké bílé skvrny od vypáleného oblečení, plavek a sandálů.opalování, žena na pláži, plavky
Zkrátka, k poctivé celoroční výbavě těch, kterým na jejich vzhledu záleží, patří pravidelné návštěvy solária v Brně. Můžete tam získat jen zdravý jemně hnědý základ, anebo rovnou krásné atraktivní opálení, které oceníte nejen v létě u vody, ale samozřejmě i v zimě na plese, a zkrátka kdekoli, kde se budete odhalovat. S takovou výbavou pak budete dokonale připraveni do společnosti!