Výpočet bolestného


My vám povíme, jak vypočítat bolestné, to je bez pochyby to nejdůležitější. Někdy vám pojišťovna vypočítá částku, na kterou máte nárok, ale ne vždy to souhlasí se skutečností. Velmi často třeba zapomenou započítat některé body pojištění, které jsou pro vás také finančně cenné, takže tohle určitě je také cesta, jak tohle udělat. My nabízíme i právní pomoc, pokud by to mělo zajít až k soudu, tak my vám pomůžeme, jak se z toho dostat vám a s vašimi penězi, které vám pojišťovna nezaplatila, protože tam měla nějaký problém.

řešení

My víme, jak na tohle máme jít, máme sílu, máme vědomosti, máme cenné a dlouholetí zkušenosti a pomáháme opravdu hodně lidem, kteří nemají vyřešené záležitosti s pojišťovnou, a ve velké většině my vyhrajeme boj, takže to, že vložíte svoji důležitou důvěru k naší firmě, budeme brát jako poctu a pokusíme se, abychom vás nezklamali. Výpočet bolestného od nás, se vám vyplatí, to je jasné. Pomůžeme všem, kteří si to zaslouží a byli podvedeni pojišťovnou.

Dotáhneme to do konce za vás

Už máte plné zuby lítání po pojišťovnách a řešení vaší pojistné události? Je vám z toho špatně a cítíte se bezmocní, všechny vaše žádosti vám zamítají a vy máte povit, jakoby je snad ani nečetli? Pokud ano, určitě si vyberte všechno ještě hned dneska.

nehoda

  • Zkušenosti hrají v náš prospěch a máme právní sílu
  • Peníze za výkon si vezmeme, až vyřešíme váš případ a vy hlavě dostanete peníze
  • Pojišťovna nikdy nebude na vaší straně, my ano!

Ze zkušenosti víme, že vždy, když pojišťovna uzavře nějakou škodu, tak je možné tam ještě něco dostat za finanční plnění, ale je jasné, že společnost nechce dávat své peníze, tak vám to vyplatí pouze v základní míře a vy jste na tom špatní a nejhorší je, že o tom ani nevíte, proto využijte službu revize plnění, my to zkontrolujeme. Hned to bude pro vás dobré a správné.