Ženy a jejich tašky

Každá žena potřebuje minimálně jednu tašku. Ta však nestačí, vždyť událostí je mnoho a ke každé události je třeba jiná taška. Záleží, zda-li se vyplatí batoh, vak, plátěná taška, kabelka či něco podobného. Proč, kdy, jak a co?
žena u autobusu
            Na společenské akce je to poměrně jasné. Rozhodně kabelku. K šatům se vám nic jiného nehodí a pokud se chcete vyhnout faux pass, tak je lepší zvolit kabelku. Přestože je velmi nepraktická, obzvlášť na plesy. Na ples potřebujete peníze, mobil, občanku a další věci. Poté se taháte s botami v ruce a s nepotřebnou bundou. Pravděpodobně je nosíte v nákupní tašce a vypadáte spíše jako bezdomovec, než aby váš vzhled byl princeznovský.
            Plátěná taška se hodí na pikniky a na krátké výlety ve městě. Vypadá ležérně a vkusně, s nějakým zajímavým vzorem na vás nechá oči mnoho lidí. Unesou i náhodný nákup a vejdou se do nich všechny potřebné věci. Pokud toho však chcete tahat více, tak se připravte, že taška nebude vypadat nejlépe. Možná malý notebook, nějaké sešity. O více se ale nesnažte.
obsah kabelky
            Batoh, to je typická taška, kterou nosíte do školy. Vejde se do ní mnoho věcí, těžké i lehké věci, to záleží i na velikosti a výdrži batohu. Základ ale jistě máte všichni, proto se nemusíte starat o to, že byste náhodou měli málo místa. Avšak menší batohy se hodí do města také. Pokud potřebujete něco unosit, hodláte být celý den mimo vaše město, rozhodně je batoh dobrou volbou. Plátěnou tašku si uhlídáte, ale může se stát, že při krátké nepozornosti vám někdo něco vezme. S batohem by měl člověk za onu dobu více práce nejprve vám vůbec batoh odepnout.
            Pokud jdete na koncert, bude vám stačit bucket bag, což je taška velikostně podobná kabelce, je malá, ale ne tak formální. Vejde se do ní vše, co na koncert potřebujete a o více se poté starat nemusíte. Myslím, že případné triko kapely si budete chtít beztak neustále prohlížet.