I Vaše domácnost může zářit barvami

Doba petrolejový lamp, loučí a svíček je už hodně dávno za námi. Ke svícení využíváme nejrůznějších svítidel, jako jsou lustry, stojací lampy a nástěnná svítidla a podobně, která všechna fungují na elektrickou energii. Ale k tomu, aby se elektrická energie dostala v pořádku a bezpečně do Vašich domovů je potřeba mít domácnost vybavenou kvalitní elektroinstalací a spolehlivými a funkčními elektroinstalačními prvky, jako jsou vypínače a zásuvky.
hnědá zásuvka.jpg

Vypínače a zásuvky unica basic jsou dokonalým řešením elektroinstalace pro každou domácnost, kancelář či dílnu. Jde o elektroinstalační prvky, které patří mezi vlajkovou řadu prvotřídního výrobce, který je už po dlouhá léta špičkou na trhu. Tento výrobce nejenže už po léta dodává vysoce kvalitní produkty na trh, ale neustále inovuje svou produkci a právě proto je již na trhu hned několik produktových řad této světoznámé značky.
Produktová řada unica basic je vlastně takovou základní řadou, kterou můžete rozšířit a kombinovat s dalšími produktovými řadami od tohoto výrobce. Strojky vypínačů a zásuvek unica basic jsou dokonale hladké povrchové úpravy, na které se neusazuje prach a právě díky tomu jsou i bezúdržbové. Dokonale tvarované strojky v základních barvách můžete doladit různě širokými krycími rámy v mnoha různých barevných odstínech.
nálepka nad spínačem.jpg

Díky velké barevné variabilitě vypínačů a zásuvek unica basic si můžete každou místnost ve své domácnosti doladit do barvy, kterou máte rádi nebo kterou máte vybavený celý pokoj. Už nemusíte mít doma pouze nudné jednobarevné vypínače, ale můžete svůj interiér rozzářit barvami. Tak jen vstupte do široké nabídky elektroinstalačních prvků a materiálu a vyberte si i Vy tu správnou kombinaci právě pro Váš interiér. Jistě budete s výběrem spokojeni a nejdete přesně to pravé pro váš domov, kancelář či dílnu.

Posted in Nezařazené